FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2640872
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 18:37:10 |
| SCORE | 941 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1558-A554 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 1558-A574 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1822 MHz |
|---|