
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2640892
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 18:41:34 | | SCORE | 6169 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2048 MHz - max: 2460 MHz |
|---|
| max power | 85 % TDP (123 W) |
|---|
|