
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641029
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 19:20:57 | | SCORE | 8525 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 5070 Ti GameRock OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1569-F320 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2332 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (301 W) |
|---|
|