
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641085
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 19:35:39 | | SCORE | 5407 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7600 OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1DA2-E448 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.2.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 193 MHz - max: 2086 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|