FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641325
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 20:38:06 |
| SCORE | 4974 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 3090 Trinity 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 19DA-1613 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 38 °C |
|---|
| core clock | min: 1246 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (346 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8A - SUB: 1849-4C8A - REV: 4 |
|---|