
|
FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 2641351
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 20:46:15 | | SCORE | 7228 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1458-4123 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 561.09 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1846 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (168 W) |
|---|
|