FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641393
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 20:56:31 |
| SCORE | 1914 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.242 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1558-353 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 28 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1558-353 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2416 MHz |
|---|