
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641473
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 15, 2026 @ 21:25:05 | | SCORE | 7726 |
|---|
| FPS | 128 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1458-37BB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 124 % TDP (371 W) |
|---|
|