
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641792
FurMark (VK) Submitted by dad on May 15, 2026 @ 23:16:15 | | SCORE | 15941 |
|---|
| FPS | 265 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-8A61 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2828 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (650 W) |
|---|
|