
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2641940
FurMark (VK) Submitted by roraba on May 16, 2026 @ 00:11:18 | | SCORE | 15680 |
|---|
| FPS | 260 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900KB @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1681 MHz - max: 2770 MHz |
|---|
| max power | 349 W |
|---|
|