FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642418
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 04:38:10 |
| SCORE | 7400 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i3-13100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D25 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1300 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 4060 Spider-Man 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 19DA-1726 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 2460 MHz |
|---|