
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642485
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 05:02:40 | | SCORE | 1801 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900XT 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 3842-4667 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 59 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (200 W) |
|---|
|