FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642770
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 07:21:03 |
| SCORE | 4293 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 3500 Ada Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13950HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1028-C42 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3500 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27BB - SUB: 1028-C42 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1726 MHz |
|---|