
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642797
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 07:31:17 | | SCORE | 7558 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3070 Ti AMP Holo 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 19DA-1653 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (316 W) |
|---|
|