FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2642981
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 08:48:25 |
| SCORE | 921 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.15 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900HK |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1028-B28 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 500 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2460 - SUB: 1028-B28 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1306 MHz - max: 1642 MHz |
|---|