FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643305
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 10:43:47 |
| SCORE | 8717 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4690 - SUB: 103C-895C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7079 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EFE-A - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 147 MHz - max: 1888 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| max power | 404 W |
|---|