
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643432
FurMark (VK) Submitted by AbeRR on May 16, 2026 @ 11:20:00 | | SCORE | 10200 |
|---|
| FPS | 169 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1458-40E6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2116 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (217 W) |
|---|
|