FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643629
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 12:27:57 |
| SCORE | 780 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro T1000/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 551.76 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1028-C6F - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 27 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | Quadro T1000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FB9 - SUB: 103C-8458 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1066 MHz - max: 1230 MHz |
|---|