FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643656
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 12:35:55 |
| SCORE | 9510 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5212 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 193 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 324 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|