
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2643835
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 13:28:08 | | SCORE | 4804 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4770K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-13A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (180 W) |
|---|
|