
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2643959
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 14:01:02 | | SCORE | 11760 |
|---|
| FPS | 195 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EFE-54 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 86 MHz - max: 1940 MHz |
|---|
| max power | 245 W |
|---|
|