
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2644263
FurMark Knot (VK) Submitted by max on May 16, 2026 @ 15:22:07 | | SCORE | 905 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (8GB) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 256V |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (8GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-64A0 - SUB: 17AA-3DAE - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 1750 MHz |
|---|
| max power | 12 W |
|---|
|