FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644510
FurMark (GL) Submitted by hado on May 16, 2026 @ 16:25:28 |
| SCORE | 5501 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 117 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|