FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644805
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 17:33:32 |
| SCORE | 6402 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 8940HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F58 - SUB: 1043-30F9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1852 MHz |
|---|
| max power | 118 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-30F9 - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|