
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644912
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 17:56:44 | | SCORE | 8229 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-61B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 823 MHz - max: 2069 MHz |
|---|
| max power | 169 W |
|---|
|