
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2644952
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 18:07:27 | | SCORE | 16354 |
|---|
| FPS | 272 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E491 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 221 MHz - max: 2154 MHz |
|---|
| max power | 223 W |
|---|
|