FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645218
FurMark (VK) Submitted by rrcb on May 16, 2026 @ 19:24:12 |
| SCORE | 16546 |
|---|
| FPS | 275 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.348 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8600G w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.8-1-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1462-7D77 - REV: 5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|