
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645224
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 19:25:48 | | SCORE | 5052 |
|---|
| FPS | 83 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1028-1905 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 170 MHz - max: 1707 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|