FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2645460
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 20:39:36 |
| SCORE | 1929 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-8015 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-8015 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2670 MHz |
|---|