
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2645518
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 21:00:41 | | SCORE | 802 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 580 2048SP |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D48 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 16 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 580 2048SP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6FDF - SUB: 1002-B31 - REV: EF |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
|