FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645664
FurMark (VK) Submitted by aaa on May 16, 2026 @ 21:38:43 |
| SCORE | 12642 |
|---|
| FPS | 210 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-D475 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 42 MHz - max: 2182 MHz |
|---|
| max power | 275 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|