FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645685
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 21:43:59 |
| SCORE | 9566 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-D475 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 177 MHz - max: 2074 MHz |
|---|
| max power | 274 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|