
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645775
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:11:05 | | SCORE | 6028 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 3842-2182 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (245 W) |
|---|
|