
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2645821
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 16, 2026 @ 22:26:48 | | SCORE | 14650 |
|---|
| FPS | 244 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-5117 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (321 W) |
|---|
|