FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2646075
FurMark (VK) Submitted by Ossylant on May 16, 2026 @ 23:51:42 | | SCORE | 10610 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 9060 XT Swift OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1EAE-8601 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1011 MHz - max: 2891 MHz |
|---|
| max power | 192 W |
|---|
|