
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646153
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 00:13:29 | | SCORE | 6019 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1462-3896 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (298 W) |
|---|
|