FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646276
FurMark Knot (GL) Submitted by RotcodFox on May 17, 2026 @ 01:02:41 |
| SCORE | 1472 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 103C-89B5 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 196E-1347 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|