
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646282
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:03:57 | | SCORE | 14914 |
|---|
| FPS | 244 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1996 MHz - max: 2392 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (252 W) |
|---|
|