
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646287
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:06:27 | | SCORE | 9378 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1043-8A15 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2362 MHz - max: 2558 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (145 W) |
|---|
|