FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646301
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:15:24 |
| SCORE | 5053 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-D475 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 156 MHz - max: 2089 MHz |
|---|
| max power | 281 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|