
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2646538
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 03:42:38 | | SCORE | 15594 |
|---|
| FPS | 259 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1667 MHz - max: 2495 MHz |
|---|
| max power | 332 W |
|---|
|