
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646548
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 03:46:02 | | SCORE | 5057 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1650 v4 @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2413 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 108 °C |
|---|
| core clock | min: 75 MHz - max: 2621 MHz |
|---|
| max power | 138 W |
|---|
|