FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646589
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:11:47 |
| SCORE | 9436 |
|---|
| FPS | 153 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 82 W |
|---|
| GPU1 | Colorful RTX 5080 Vulcan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 7377-1201 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2962 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|