
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646643
FurMark (VK) Submitted by matcarfer on May 17, 2026 @ 04:34:03 | | SCORE | 4421 |
|---|
| FPS | 73 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10105 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-4EC - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 33 MHz - max: 1722 MHz |
|---|
| max power | 176 W |
|---|
|