FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646688
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:50:16 |
| SCORE | 1634 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro RTX 5000 with Max-Q Design/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 573.91 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) W-10855M CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Quadro RTX 5000 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1EB5 - SUB: 17AA-22BA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 573.91 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 616 MHz - max: 930 MHz |
|---|
| max power | 89 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics P630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BF6 - SUB: 17AA-22B8 - REV: 5 |
|---|