
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646700
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:54:32 | | SCORE | 3602 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-143C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 21 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 34 % TDP (103 W) |
|---|
|