FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2646718
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 05:06:09 |
| SCORE | 3602 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1ED3-8900 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 71 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1459 MHz - max: 1623 MHz |
|---|
| max power | 152 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|