
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646761
FurMark (GL) Submitted by foop on May 17, 2026 @ 05:32:01 | | SCORE | 10583 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 196E-1432 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2288 MHz - max: 2828 MHz |
|---|
| max power | 125 % TDP (396 W) |
|---|
|