
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646835
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 06:09:30 | | SCORE | 11620 |
|---|
| FPS | 193 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1437 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (250 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 3842-3656 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1882 MHz - max: 1882 MHz |
|---|
| max power | 24 % TDP (41 W) |
|---|
|