
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646901
FurMark (VK) Submitted by darktulzscha on May 17, 2026 @ 06:44:39 | | SCORE | 13726 |
|---|
| FPS | 228 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1357 MHz - max: 2312 MHz |
|---|
| max power | 273 W |
|---|
|